Інформаціяпро компанію

Дізнайтеся більше про компанію Phiten

PHITEN (Японія) – світовий тренд високої якості життя, постійного здоров’я та життєвої сили людини.

Ми – частина величезної імперії PHITEN (Японія), яка впевнено і успішно працює на міжнародному ринку з 1983 року. Компанія відома у всьому світі і сьогодні налічує понад 5 000 магазинів по всій земній кулі. PHITEN постійно розвивається і вдосконалює свою унікальну продукцію. В активах PHITEN – власні фабрики і наукові центри з сучасними лабораторіями. Сьогодні під строгим контролем японських фахівців працюють заводи PHITEN не тільки в Японії, але і у В'єтнамі, на Філіппінах, в Китаї і Тайвані. Наша команда – молодий і професійний колектив, який використовує в своїй роботі досвід японських колег і традиції ведення бізнесу, що дозволяє досягти найвищих результатів.

Для нас важливий експертний рівень у всьому: в якості і багатому асортименті товарів, веденні та консультуванні кінцевого споживача і навчанні професіоналів.

Засновником марки PHITEN є Йошихиро Хірата. Ще в 1983 році японський вчений захопився вивченням внутрішнього балансу організму і пошуком способів його досягнення. Йошихиро розробив технологію Phild-процесу, використовуючи розчинені у воді мікрочастинки (наночастинки) металів титану, золота, срібла, паладію для лікування болю в м'язових масивах, усунення блоків, зміни тонусу м'язів, уповільнення процесів старіння тіла, підвищення витривалості і зменшення почуття втоми людського організму при тривалих фізичних і емоційних навантаженнях.

З моменту заснування PHITEN займається вивченням природного балансу організму і створює продукти, які допомагають найбільш повно розкрити і реалізувати потенціал нашого тіла, зробити повсякденне життя комфортним і вільним від наслідків стресів.

За час роботи компанії мільйони людей дізналися про товари PHITEN і на власному досвіді оцінили дію різних продуктів. Багато з них повертаються в наші магазини знову і знову. Їх пріоритет у виборі – найвища оцінка японської якості і підтвердження нашої репутації надійного супутника життя.

PHITEN з Вами! Ми непомітно, без зусиль і втрат міняємо Ваше життя, зберігаємо здоров'я і спокій.

Наша мета – здоровий спосіб життя

Головна мета PHITEN – це природна здатність організму до самовідновлення і саморегуляції. Оздоровлення тіла стає можливим, завдяки відновленню природного балансу, стану рівноваги і гармонії, яке може бути порушено стресовими реакціями, внутрішніми особливостями організму, шкідливими звичками, впливом агресивних чинників навколишнього середовища.
За роки багаторічних досліджень ми розробили ряд унікальних оздоровчих технологій і продуктів, які завоювали довіру наших клієнтів.

Саме принцип довіри споживачів лежить в основі нашого успіху і є основним принципом PHITEN. Ми продовжуємо створювати нові продукти з нашою технологією для збереження і поліпшення здоров'я людей в усьому світі.

Приватний простір для повноцінного сну і відпочинку

Сповідуючи постулати здорового життя протягом всієї своєї історії, компанія PHITEN розробила безліч технологій, що
сприяють розслабленню клієнтів. PHITEN пропонує створення затишної житлової зони для досягнення комфорту і максимального відновлення життєвих і фізичних сил, забезпечення високої якості релаксації і повноцінного сну.

У «Кімнаті PHITEN» AQUA TITAN використовується унікальний матеріал PHITEN,
який забезпечує відпочинок здорового тіла і розуму.

Phiten управляє “Салоном Phiten IP".

«PHITEN IP Salon» – це новий концепт салону релаксації виробництва компанії. Салон PHITEN IP – це перше в світі анти-стрес простір, де клієнтам пропонуються догляди за обличчям і тілом, омолодження і відпочинок в залежності від індивідуальних потреб і цілей.

ТехнологіїPhiten Україна

Дізнайтеся більше про технології Phiten

Всі продукти PHITEN створені із застосуванням особливої ​​технології просочення Акваметаллами (AQUA METAL). Суть даної технології полягає в можливості отримання колоїдного розчину мікрочастинок металів (титану, срібла, золота, паладію). Саме таким розчином просочуються різні тканини (бавовна, синтетичні волокна), шкіра, гумові, силіконові складові, папір. Оброблений AQUA METAL матеріал активує обмін речовин, покращує показники крові, збільшує період сну і підвищує його якість, релаксує (знижується рівень гормонів стресу),підсилює творчу уяву, гармонізує електрохімічні потоки іонів, знижує больові відчуття, прискорює і оптимізує процеси відновлення і регенерації.

Beauty taping®

BEAUTY TAPING® – це унікальний і дієвий інструмент естетичного тейпування для відновлення нормальної архітектоніки обличчя з можливістю досягнення переконливих омолоджуючих результатів.

Тейпи і диски Phiten мають незаперечну перевагу перед численними аналогами. Оскільки при накладенні тейпа на шкіру обличчя, при впливі на мімічну мускулатуру і скелетні м'язи жувальної групи, розтягування стрічок складає від 0 до 10% максимум (тейп практично не розтягують), отже, можлива аплікація тільки з тейпами Phiten (Японія).

Чому?

Тільки Phiten просочується Акватитаном Х30 (захист патентного права), який без ефекту розтягування тейпів, неможливого при аплікації на обличчі, відновлює баланс м'язів, фасцій і впливає на кісткові структури обличчя!

основною перевагою BEAUTY TAPING® є можливість роботи як з неглибокими віковими проблемами, викликаними поведінкою мімічних м'язів ( «гусячі лапки», вертикальні і горизонтальні зморшки на переніссі, зморшки на лобі), так і з деформаціями у вигляді обвисання, подвійного підборіддя, нечіткого овалу обличчя, гравітаційного птозу і т.д.

                                                УВАГА!

Авторське право на методику   BEAUTY TAPING®   Phiten захищено. Передрук, відтворення, а також фрагментарне використання наданих матеріалів можливі лише на підставі спеціального дозволу, наданого Правовласником.

Використовуючи тейпи Phiten, у Вас є можливість віддалити старіння! Так не пропустіть нагоду подарувати особі молодість!

JAPAN

CHINA

TAIWAN

UKRAINE

SINGAPORE

AUSTRALIA

UKRAINE

EU

MEXICO

USA

NEW ZEALAND

KOREA

ПродукціяPhiten Україна

Дізнайтеся більше про продукти Phiten

Перейти в каталог
КОЛЬЄ І БРАСЛЕТИNECKLACES & BRACELETS

При використанні девайсів щодня Ви будете відчувати себе бадьорим і спокійним. Наші кольє - незамінна річ для усунення стресу і зниження почуття втоми в нашому сучасному житті. Різноманітність кольорів і дизайнів надає широку можливість вибору і є лише однією з багатьох причин їх популярності. У всіх аспектах життя - від повсякденної діяльності до інтенсивних спортивних
навантажень наші продукти допоможуть максимально збільшити вашу потенційну енергію і
силу. Ось чому так багато кращих спортсменів використовують продукти Phiten.

ТИТАНОВІ ТЕЙПИtitanium tape series

Серед усього асортименту продуктів титанові тейпи Phiten вже давно є mast have широкого кола покупців різних професій та будь-якого віку.

ЛОСЬЙОНИ І ГЕЛІlotion & gels

Забезпечуючи комфорт і розслаблення, як і інші продукти Phiten (такі як Phiten Titanium Power Tape і Phiten RAKUWA Necklaces), масажний лосьйон і гель ідеально підходить для тих, хто шукає більш м'яку альтернативу тейпам Phiten.

ТИТАНОВИЙ СУПОРТtitanium supporters

Phiten створив ряд продуктів для підтримки і балансу тіла.Наші титанові "вболівальники" корисні і для професійних спортсменів і для широкої аудиторії. PHITEN пропонує стабілізатори для кожної частини тіла від твердих і жорстких опор до делікатних м'яких і
еластичних, з більш тонких матеріалів.

ПОВНОЦІННИЙ СОНsleeping goods

Сон відіграє основну роль у відновленні розуму і тіла. Недосипання або неповноцінний сон призводить до погіршення якості життя.
PHITEN гарантує більш комфортний сон завдяки інноваційній розробці продуктів, що відображаає професійні знання на додаток до унікальної технології і матеріалу.

АПАРАТИ ДЛЯ РЕЛАКСАЦІЇrelaxation equipments

Компанія розробляє обладнання для релаксації, використовуючи запатентовану технологію PHITEN. Об'єднуючи конструкторське рішення, технології AQUA METAL по догляду за тілом, засновані на багаторічному досвіді, PHITEN пропонує новий апарат по догляду за тілом для домашнього використання.

КОНТРОЛЬ БІГУrunning category

Відповідно до концепції «Насолоджуйся легким бігом», PHITEN розробляє товари, спеціально призначені для бігу, а також практичні рекомендації для мінімального ризику травмування бігунів. PHITEN прагне не тільки розробляти нові продукти по догляду за тілом, а й активно популяризувати технології догляду за тілом.

Новини Phiten Україна

Будьте в курсі останніх новин

Blog Post: Nothing not found.

КонтактиPhiten Україна

Як з нами зв'язатися

Зв'яжіться з нами

Наші контакти:

www.facebook.com
www.instagram.com
 +38 (097) 253-38-38
e-mail: ceo.beautypro@gmail.com
Графік роботи call центра з 10:00 до 18:00
Графік роботи відділу доставки з 10:00 до 18:00